biuro handlowe
Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa
tel. 22 8740 360, mobile. 601 36 17 22
e-mail:

O NAS

Firma Biosell istnieje na rynku specjalistycznych urządzeń laboratoryjnych od ponad 20 lat. Przez cały czas nieustannie szkoliliśmy i doskonaliliśmy swoją wiedzę i umiejętności oraz poszerzaliśmy zakres świadczonych usług. Dziś jesteśmy w takim miejscu, że z całą pewnością i mocą możemy Państwu rekomendować wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny, który jest najbardziej niezawodny spośród dostępnych na rynku.

Gwarantujemy to koordynując cały proces produkcji, dostaw, magazynowania, sprzedaży i serwisu urządzeń. Jesteśmy z naszymi klientami przez cały okres użytkowania sprzętu a nie tylko do momentu sprzedaży.

W naszej ofercie znajdują się fitotrony, zamrażarki niskotemperaturowe, chłodziarki laboratoryjne, inkubatory CO2 i O2 szereg innych urządzeń niezbędnych w Państwa pracy. Nasi klienci obdarzają nas ogromnym zaufaniem i jest to dla nas najważniejszy wyznacznik doskonałej jakości oferowanych urządzeń i usług.

Inne działy urządzeń wyposażenia laboratorium naszej firmy:

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem wszystkich
sprzedawanych urządzeń i świadczonych usług.

Copyright © 2014 BIOSELL

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie fitotrony.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION