biuro handlowe
Al. Jerozolimskie 202, 02-486 Warszawa
tel. 22 8740 360, mobile. 601 36 17 22
e-mail:

Wyposażenie dodatkowe do fitotronów

Doskonale rozumiemy, że tak ważna inwestycja jak zakup komór fitotronowych do Państwa stacji badawczych wiąże się z pragnieniem wyboru urządzeń idealnie dopasowanych do celów, jakie chcecie Państwo osiągnąć i do pomieszczeń, które możecie Państwo na ten cel zaadaptować. Nasza firma spełnia te oczekiwania, oferujemy bowiem możliwość indywidualnego doboru wyposażenia dodatkowego jak również niezbędnych modyfikacji urządzeń bazowych.

Gwarantujemy wybór zróżnicowanych źródeł światła. Są to m.in. panele LED, świetlówki a także podłączenie oświetlenia mieszanego. Adaptacji podlegają również kierunki oświetlenia – mogą Państwo wybrać oświetlenie górne, boczne jak również zintegrowanie różnych typów oświetleń w jednym urządzeniu. W naszej ofercie mogą Państwo zapoznać się z podstawowymi wymiarami komór fitotronowych, jednak wymiary te możemy dopasować do możliwości i rozkładu pomieszczeń, które zostaną zagospodarowane na pracownie. Dostosowaniu podlega również ilość komór w urządzeniach – dostępne są modyfikacje urządzeń w wielokomorowe warianty. Każde urządzenie fitotronowe może uzyskać w wyposażeniu opcjonalnym system kontroli dwutlenku węgla, gniazdka elektryczne wewnątrz stacji roboczej oraz pełną przepustowość dla wprowadzenia niezbędnych przewodów i okablowania. Oferowane przez nas urządzenia możemy ponadto zaopatrzyć w stacje uzdatniające wodę, które działając na zasadzie odwróconej osmozy przyczyniają się do odzyskiwania oczyszczonej i przefiltrowanej wody. Każdy z naszych fitotronów możemy również doposażyć w urządzenie monitorujące prawidłowość parametrów pracy oraz alarmujące o braku zasilania. Wśród możliwych elementów dodatkowego oprzyrządowania znajdą Państwo również wyspecjalizowane mierniki. Jest to na przykład miernik natężenia światła PAR z głowicą fotometryczną jak również miernik długości fal źródła światła.

Wyposażenie opcjonalne i modyfikacje:

 • Różne rodzaje źródeł światła (panele LED, świetlówki, mieszane)
 • Różne typy oświetlenia: górne, boczne, mieszane
 • Różne wymiary urządzenia dostosowane do rozkładu pomieszczenia
 • Przepusty w obudowie do wprowadzania kabli, przewodów
 • Gniazdka elektryczne w komorze roboczej
 • System kontroli CO2
 • Stacja uzdatniania wody działająca na zasadzie odwróconej osmozy
 • Monitorowanie parametrów pracy i zaniku zasilania
 • Inne na życzenie użytkownika
 • Miernik natężenia światła PAR z głowicą fotometryczną
 • Miernik długości fal źródła światła

Jeżeli wymagają Państwo komponentów wyposażenia lub modyfikacji innych niż tutaj wymienione, prosimy o kontakt – dopasujemy się do Państwa potrzeb.

 

Copyright © 2014 BIOSELL

Wszelkie teksty, zdjęcia i grafiki prezentowane na stronie fitotrony.pl chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.

projekt SITEPROMOTION